Op deze pagina leggen wij graag verbindingen naar verwante, sympathieke of noemenswaardige sites. Veel surfplezier!

11.11.11. (www.11.be)
Portaal van de Vlaamse Noord-Zuidbeweging

Afreux Beeldfabriek (www.afreux.be)
Creatieve artiesten, durvers, zeefdrukkers en soulmates

Apache (www.apache.be)
Coöperatieve nieuwskanaal brengt nieuws met inhoud!

Attac (www.vl.attac.be)
Associatief netwerk voor een Taks op financiële Transacties

Bespaar Energie (www.bespaarenergie.com)
Green Evelien - Nuttige site en blog met veel info en links

Bomspotting (www.bomspotting.be)
Actiecampagne rond de illegaliteit van kernwapens

De Fietskoerier (www.defietskoerier.be)
Onze niet gemotoriseerde en altijd fitte doortrappers!

Fairfin (www.fairfin.be)
Anders omgaan met geld, lokaal geld en de Rentevrije Bank

Fietsersbond (www.fietsersbond.be)
Vlaamse bond voor fietsers

Friends of the Earth - Climaxi (www.climaxi.be)
Beweging voor Klimaat en Sociale Rechtvaardigheid

Frederika Hostens (www.frederika.be/nl/)
Eindredactie en copywriting

Global Society - PALA (www.globalsociety.be)
Globalisering - van verontwaardiging naar verandering

Hand in Hand (www.anti-racisme.be)
Vereniging voor vrede en verdraagzaamheid

Indy Media Antwerpen (antwerpen-indymedia.be)
Onafhankelijk nieuwskanaal

Just Seeds (justseeds.org)
Knappe artiesten coöperatie

LETS Vlaanderen (www.letsvlaanderen.be)
Vereniging voor de Vlaamse LETSgroepen

Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen (www.mvovlaanderen.be)
MVO site

Mens- en Milieuvriendelijk Ondernemen (www.memogids.be)
Organisatie ter ondersteuning van coöperatieve bedrijven

MO (www.mo.be)
Mondial magazine, zeer de moeite waard

MundoB (www.mundob.be)
MundoB, een projectenhuis vol duurzame initiatieven

Natuurpunt (www.natuurpunt.be)
Vlaamse koepel van natuurverenigingen

Natuurvrienden (www.denatuurvrienden.be)
Duurzame en actieve vrije tijd

Netwerk Bewust Verbruiken (www.bewustverbruiken.org)
Netwerking rond bewust consumeren/ consuminderen

Oxfam Solidariteit (www.oxfamsol.be)
Andere globalisering, solidariteit tussen volkeren: steun aan partnerorganisaties

Oxfam Wereldwinkels (www.oxfamwereldwinkels.be)
Eerlijke wereldhandel en verkoop van producten

Papierpraat (www.papierpraat.nl)
Alles over productie en soorten papier - maak zo de duurzaamste keuze!

Peña Al Andalus (www.alandalus.be)
Als de wereld beweegt zijn zij de oorzaak!

Plantenolie (www.plantenolie.be)
Rijden op duurzame plantaardige brandstoffen

Raddraaier Amsterdam (www.raddraaier.nl)
Geestesgenoten uit Amsterdam!

Sociale Economie (www.socialeeconomie.be)
De site rond bedrijven en initiatieven in de sociale economie

Sociaal Forum van België (www.wsf.be)
Een andere wereld is mogelijk!

Sociale Economie (http://www.socialeeconomie.be/)
Evenwicht zoeken in een economie van mensen!

Transitie beweging (www.transitie.be)
Een leven opbouwen minder afhankelijk van olie

Velt (www.velt.be)
Vereniging voor ecologischer leef- en teeltwijze

Vouwfiets (www.fietsnet.nl/vouwfietsen/)
Plooi niet zomaar in het verkeer, rij met een vouwfiets!

Vredesactie (www.vredesactie.be)
Pacifistische vredesorganisatie

X-oc (www.x-oc.com)
Servicebureau

Heb je als klant of sympathisant een goede reden om een link naar je eigen site toe te voegen aan deze lijst? Stuur ons een mail. Bij de volgende update van onze site brengen we dat in orde.